Yeni Sitemizi ve web mail portalımızı açmış bulunuyoruz.

Derneğimizin tüm şubeleri için kendilerine özel e-posta adresi tanımlanmıştır. Ancak bu resmi e-posta adreslerine halen kullanmakta oldukları şahsi e-postalarının da tanımı yapılmış olan kullanıcılar, kendi şahsi e-postalarından da TYSD web mesajlarını takip edebilecekler. Bugüne kadar Genel Merkeze e-posta bildirmemiş olanların bu bilgiyi en kısa sürede bize iletmelerini, ilk kez e-posta kullanacak olanların ise derneğimiz için özel olarak hazırlanan TYSD WebMail portalımızı kullanarak bu yeni mecrada yer almalarını istiyoruz.

Web sayfamızda yer alması amacıyla, şubelerimizden yönetim kurulu fotoğrafları yanı sıra 200 kelimeyi geçmeyecek şekilde “şube tarihçesi” yazılarını da bekliyoruz.

Tüm kullanıcıların web şifresi ilk girişleri için "................." olarak belirlenmiştir. (Şubelerimize gönderilen e-postalar vasıtasıyla bilgilendirileceksiniz)

Sisteme "www.tysd.org.tr" alan adlı web sayfamız sağ üst köşedeki webmail kutucuğu üzerinden ilk girişinizi yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak web üzerinden de e-postalarınızı görüntüleyebilir ve e-posta alıp gönderebilirsiniz.

TYSD.ORG.TR Uzantılı E-Posta Servislerimizin Kullanımı TYSD WebMail Servisi Hakkında Bilgilendirme için bu bağlantıya tıklayınız.

 

Hızla yenilenen Bilişim Dünyasında Derneğimizin varlığını sağlamlaştıracak çalışmaların ilk basamağı olarak başlayan TYSD Facebook sayfamız, yenilenen web sayfamız ve webmail portalımızın özverili çalışmalarımızı ve birlikteliğimizi geniş kitlelere duyurarak bize yeni katkılar ve daha büyük başarılar getirmesini ümit ediyoruz.