İstanbul Şubelerimiz; 90. Yıl Kutlama Yemeğimizde dostlarımızı, üyelerimizi, misafirlerimizi Yeşilyurt Polat Otelde ağırladı.

90 Yılın onuru ve heyacanı ile düzenlediğimiz yemeğimizde Bakırköy Kaymakamımız Sn Nazmi GÜNLÜ, E. Genelkurmay Başkanımız Snç İlker BAŞBUĞ'un eşleri 
Sn. Sevil BAŞBUĞ, E. Orgeneral Sn. Edip BAŞER'in eşleri Beyoğlu Şubemizin Danışma Kurulu Üyesi Sn. Hülya BAŞER hanımefendiler bizimle oldular.
TYSD'nin 90 Yılda Ülkesine yaptığı hizmetlerin anlatıldığı yemeğimizde İstanbul Şubelerimizin duayen Onursal Başkanlarını aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk.
Yemeğimizin organizasyonunu İstanbul Şubelerini temsilen Beyoğlu Şb. Başkanımız Saaadet SUYOLCUOĞLU ve Bakırköy Şb. Başkanımız Türkan Sever ALPER üstlendiler, emeklerine sağlık.
TYSD'ye gönül veren ve destek olan değerli bağışcılarımıza ödüllerini sunduk.
Mehmet ASLANTUĞ'un sunumu olan 90. Yıl tanıtım spotumuza gönlüyle, sazıyla ses olan, hepimizin içini titreten "Çalın Davulları" na bağlaması ile hayat veren sanatçı, eğitimci Sn. Serdar KEMAL, Sn. Şehnaz SAM, aynı zamanda Beyoğlu Şubemizin üyesi olan Türk Sanat Müziği Sanatçısı Sn. Melih AKTUNA misafirlerimize unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattılar...

90 YIL DİLE KOLAY, BİR ÖMÜR...
ÖMRÜMÜZE; TYSD'de ÇALIŞARAK, 
BİZİ DESTEKLEYEREK, BİZE GÜVENEREK 
ORTAK OLAN TÜM DOSTLARA SELAM OLSUN,
TEŞEKKÜRLERİMİZ SONSUZ...

Görüntünün olası içeriği: 27 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 39 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar